Välkommen till Litorina folkhögskolas arkiv. Söker du aktuell information, besök vår webbplats.

Litorinadagens härliga feststämning

Posted on maj 26, 2018

Det blev en lyckad dag med många härliga möten och där gratulationerna strömmade in. Några gäster passade på att spela in en digital hälsning och de vill vi gärna dela med oss av.

Vi börjar med Eivor och Ulla som båda går kursen Vetgiriga Seniorer.

Hälsningar ifrån Ulla och Eivor på Litorinadagen

Vi fortsätter att fira vårt 25-års jubileum och håller oss gärna kvar i Litorinadagens härliga feststämning. Det blev en lyckad dag med många härliga möten och där gratulationerna strömmade in. Några gäster passade på att spela in en digital hälsning och de vill vi gärna dela med oss av. Vi börjar med Eivor och Ulla som båda går kursen Vetgiriga Seniorer.#litorina25år

Publicerat av Litorina Folkhögskola den 25 maj 2018